Mind

«Лайкни пропаганду: як ми несвідомо беремо участь в інформаційних війнах. І що принесла заборона російських соцмереж в Україні»
Авторка: PLEON Talan Managing Director Катерина Співакова

КАТЕРИНА СПІВАКОВА, PLEON Talan Managing Director

15 травня 2020 року, ймовірно, в Україні буде продовжено заборону на російські соціальні мережі. Нагадаємо, доступ до сервісів групи Mail.Ru – соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники» – був закритий на території нашої країни указом президента Петра Порошенка від 28 квітня 2017-го терміном на три роки. Тоді ці ресурси були визнані шкідливим інструментом пропаганди з боку РФ. Чому ситуація досі не змінилася, і заборона залишається актуальною, спеціально для Mind розповідає директор агентства PLEON Talan Катерина Співакова.

Майже половина планети з’єднана комп’ютерною мережею. Якщо в 1993 році до інтернету було підключено 3 млн комп’ютерів, то через п’ять років їх стало 16 млн, а в 2014 році вже 41% населення Землі мали доступ до мережі.

Чим корисні та небезпечні соцмережі? Сьогодні саме в інтернеті б’ється серце світової комунікації та комерції, і експерти почали вивчати, як саме отримувати прибуток від нашого бажання або природної потреби ділитися інформацією. Найбільші дивіденди лідери впливу мають у соціальних мережах. Разом із тим тут розпалюються світові конфлікти, народжуються теорії змови, ведуться міжусобні війни.

Читати статтю повністю на Mind

Контакти

м. Київ, Гетьмана Павла Скоропадського 3, 01024

Error: Contact form not found.