ПОСОЛЬСТВО США В УКРАЇНІ: «Радіостанція Army FM»

Army FM – це перше в Україні військове радіо, зроблене самими військовими. Посольство США в Україні вирішило підтримати українських військовослужбовців із залученням ЗМІ. Основним каналом комунікації стала радіостанція Army FM.


Комунікаційна підтримка Army FM передбачала розроблення найбільш аффінітивного плану розповсюдження: банерне просування, онлайн-ротацію на релевантних порталах, розміщення інформації про радіостанцію на рекламних щитах, а також рекламу в популярних ЗМІ Сходу України, розроблення та виготовлення POSM-матеріалів: фірмових чашок, сумок, наклейок, кулькових ручок, кепок та футболок.


За жовтень 2017 р. — квітень 2018 р. команді Pleon Talan разом з посольством США вдалося успішно реалізувати рекламну кампанію і досягти бажаної кількості переглядів на всіх ресурсах: отримано 2 018 323, що на 0,92% більше запланованого обсягу. Охоплення цільової аудиторії вийшло за межі Сходу України і поширилося також на інші регіони країни, що перевищує план на 3,6%.


Сьогодні Army FM слухають в 17 містах Донецької та Луганської областей не тільки військовослужбовці, а й люди, які не мають жодного стосунку до армії, але хочуть бути в курсі останніх зведень із зони АТО. Військовослужбовці постійно відчувають підтримку і усвідомлюють, що їхнє віддане служіння небайдуже співвітчизникам.

Контакти

м. Київ, Жилянська 31, 01033

[contact-form-7 404 "Not Found"]