LANTMANEN AXA: «Чим снідають офісні "ранні пташки"?»

Інтенсивний графік роботи багатьох офісних працівників негативно впливає на їх звички харчування. Здорове харчування може бути швидким і корисним. Тому задачею бренда Lantmannen АХА було підвищення впізнаваність за допомогою формування культури споживання сухих сніданків (мюслі) у цільової аудиторії. Розповісти і дати поради споживачам, що стосуються приготування здорових сніданків і перекусів від бренду Lantmannen АХА.


Була розроблена акція «Ранні пташки», яка проходила в Київських бізнес-центрах.
Проведено опитування співробітників, о котрій годині вони приходять на роботу, в якому брало участь 10 бізнес-центрів і видавництв, розташованих в центральних районах Києва. Метою акції було заохочення працівників продукцією Lantmannen АХА, які прийшли на роботу раніше своїх колег. Також були розроблені креативні прес-пакети і відправлені лідерам думок для просування бренду в соціальних мережах і на спеціально організованих тематичних заходах.


Опитування «ранніх пташок» охопило 10 бізнес-центрів і видавництв, розташованих у центральних районах Києва. Найбільш раннім виявився БЦ «Парус». До 9 ранку тут на роботу вийшов 301 співробітник. При цьому, перші 8 з’явилися ще в проміжку між 7:30 і 7:45 ранку.


За підсумками проведення активації було опубліковано понад 300 матеріалів в друкованих та онлайн виданнях (Ліза, Єдина, Viva, Interfax, Delo.ua, Ds. News). Також було задіяно 15 лідерів думок, включаючи Анатолія Анатоліча, Дмитру Ступка, і Юлію Черницьку . Охоплення аудиторії склало вражаючих 17,800,270 осіб.

Контакти

м. Київ, Жилянська 31, 01033

[contact-form-7 404 "Not Found"]